Kontakt

Nordisk Energikontroll AS holder til i moderne lokaler i Olavsgårdbygget på Skjetten. Når du skal besøke oss kan du bruke parkeringsplassene som er merket med Nordisk Energikontroll AS eller besøksparkeringen. Vi holder til i 2. etasje.

Ta gjerne kontakt via kontaktskjemaet under.

Kontakt oss

* obligatorisk

Takk!

Din melding er sendt

Medarbeidere

Kjell Øvrebø

Partner - Prosjektansvarlig

Dr.ingeniør

Mob: +47 464 32 006
E-post: kjell@noen.no

Svein Olsen

Partner og styremedlem - Serviceansvarlig

Sivilingeniør

Mob: +47 906 65 031
E-post: svein@noen.no

Tor Sveine

Partner og styreleder - Salgsansvarlig

Sivilingeniør

Mob: +47 913 09 703
E-post: tor@noen.no

Frank Olsen

Prosjektleder

Høgskoleingeniør

Mob: +47 993 00 931
E-post: frank@noen.no

Olav Feby

Partner og daglig leder

Høgskoleingeniør og elektriker

Mob: +47 918 09 891
E-post: olav@noen.no

Martin Holmgren

Prosjektleder

Rørlegger og KEM-ingeniør

Mob: +47 977 91 546
E-post: martin@noen.no

Nick Nikolli

Prosjektmedarbeider

Rørlegger

Mob: +47 920 84 562
E-post: nick@noen.no

Aud Grefsheim

Administrasjonssekretær

Mob: +47 932 39 459
E-post: aud@noen.no

© Copyright 2018 - Nordisk energikontroll AS - Webbyrå: Brandson Norge